Eko Pets - Świadome Żywienie

Eko Pets - Świadome Żywienie

O Nas

Zwierzęta towarzyszyły Nam od zawsze. Wiązało się to nie tylko z przyjemnymi chwilami, ale także ze smutnymi i wyczerpującymi wyzwaniami.
Jednym z takich wyzwań była choroba naszej buldożki francuskiej – April. Bardzo ważnym etapem leczenia okazało się dostosowanie specjalnej diety, dzięki której April mogła w miarę normalnie funkcjonować.
Okazało się, że znalezienie właściwej ekologicznej, antyalergicznej i prozdrowotnej karmy jest nie lada wyczynem. Po wielu próbach i tygodniach spędzonych na poszukiwaniach, udało nam się w końcu osiągnąć cel.

W czasie tych poszukiwań, a także w czasie długich rozmów z innymi właścicielami czworonogów, zdecydowaliśmy się wykorzystać Nasze doświadczenie i stworzyć miejsce, w którym będziemy oferować wyłącznie produkty najwyższej jakości. Wysokomięsne mokre karmy bezzbożowe, a także naturalne dodatki niezbędne w diecie BARF.

Zdajemy sobie sprawę jak wiele zależy od prawidłowego żywienia i od zdrowych produktów, dlatego tylko takie gwarantujemy w Naszym sklepie.

Profesjonalna obsługa

Doradzimy, pomożemy w wyborze najlepszego produktu. Ty i Twój podopieczny poczujecie się zaopiekowani 🙂

Produkty

Sprzedajemy jedynie wartościowe i wyselekcjonowane produkty. Takie, których jesteśmy pewni i dobre dla zdrowia Twojego zwierzaka.

Wysyłka

Współpracujemy z Firmami kurierskimi, dzięki temu cały proces zakupu i doręczenia odbywa się sprawnie i szybko. Zamów przesyłkę do domu, firmy lub do paczkomatu!

Eko Pets – świadome żywienie.

Eko Pets | Bohaterów Września 35/9, 72-600 Świnoujście | tel: 505915521 | email: info@ekopets.pl | NIP: 8551456958 | REGON: 389352430